Bizi Tanıyın


AYD ENDÜSTRİYEL’İ YAKINDAN TANIYIN!

AYD Madeni Yağlar ve Endüstriyel Ürünler San. Tic. Ltd. Şti., 2017 yılında kurulmuştur. Başta Eskişehir, Kütahya, Bilecik, Afyon ve Bursa olmak üzere Türkiye'nin birçok iline endüstriyel yağlar, özel yağlayıcılar, gresler ve madeni yağ tedariği ile birlikte teknik destek sunan AYD ENDÜSTRİYEL, yüksek stok hacmi ve titiz/çözümcü çalışma politikası ile marka bilinirliliğini arttırmaya devam etmektedir. 

İç Anadolu Bölgesi ve Marmara Bölgesi başta olmak üzere Türkiye'nin hemen hemen tüm bölgelerinde bilinen bir marka olarak ticari hayatına yön veren şirketimiz, yatırımlarını uzman kadrosuna ve ürün stoklarına yapmaktadır. Bayilik politikalarını hassas yürütmeyi başaran AYD ENDÜSTRİYEL, güvenilir ticaret sembolü olmuş ve danışmanlık hizmetleriyle de sektöründe öne çıkmayı başarmıştır.

Şirketimiz, bölgesel olarak CHEMLUBE, QUAKER, QUAKERHOUGHTON, VERKOL,  IKV TRIBOLOGY, MOLYKOTE , ULTRACHEM, ELKALUB, MOTOREX, LUKOİL, WİNKEL VE LIQUI MOLY markalarının da bayiliğini ve distribütörlüğünü üstlenmektedir.

Şirketimiz, Eskişehir , Kütahya , Bilecik , Afyon ve Uşak bölgelerinde değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak adına, ROCOL, KYODO YUSHI, HD LUBRİSMART, LUBEKRAFFT, KLÜBER, MOBİL, CASTROL, SHELL, TOTAL, PETRONAS, OPET, FUCHS, ZELLER GMELIN VE NOVATEK markalarının endüstriyel ve otomotiv yağlarınında yetkili satıcılığını üstlenmektedir.

MİSYONUMUZ

İşimize yaptığımız yatırım neticesinde kısa zamanda Türkiye'nin birçok iline endüstriyel yağ tedariği ve teknik desteği sağlayan şirketi olduk. Müşterilerimizle sıcak ilişkiler kuruyor, tüm sorularına yanıt buluyoruz.

VİZYONUMUZ

İşimizi severek yapıyor olmamız, ailemize her gün yeni bir mutlu müşteri kazandırıyor. Hedefimiz, Türkiye'nin en fazla tercih edilen 20 endüstriyel yağ şirketlerinden biri olmak. 

Özverimiz ve çalışma prensibimiz bu başarıyı gerçek kılacaktır.

YATIRIMLARIMIZ

Sektördeki prestijini korumayı başaran AYD ENDÜSTRİYEL, stok sistemli depoları, uzman kadrosu ve teknik servis personelleri ile siz değerli müşterilerimizin her talebine çözüm üretmeyi tercih ediyor.

Değerli müşterilerimize ve İş ortaklarımıza bize olan güvenlerinden dolayı teşekkür ederiz!

ENDÜSTRİYEL VE MADENİ YAĞLARDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ !!!

Özel Yağlama Çözümleri 

AYD Endüstriyel Yağlar , İşletmenizi Düşünüyoruz...

Güçlü Yenilikçi Yağlama ve Kimyasal Çözümleri

POWERFUL INNOVATIVE LUBRICATION AND CHEMICAL SOLUTIONS

Saygılarımızla...

AYD ENDÜSTRİYEL   İŞTİRAKİDİR.