top of page

Bizi Tanıyın

Güçlü Yenilikçi Yağlama ve Kimyasal Çözümler Sunar...

AYD Madeni Yağlar ve Endüstriyel Ürünler San.Tic.Ltd.Şti.

Endüstriyel yağlayıcılar, gresler, kimyasallar, komponent ve yedek parçaların satış ve pazarlama hizmetini yürütmektedir. Yerli ve yabancı partnerlerimiz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz iş birlikleri sayesinde geniş bir ürün portföyüne sahibiz. Birçok ürün grubunu tek tedarikçiden doğrudan, düşük maliyetli ve hızlı bir şekilde temin edebilme şansını sunuyoruz. Son yıllarda, müşterilerimizin sürekli değişen ve gittikçe büyüyen ihtiyaçlarını karşılamak için daha iyi çözümler üretmek ve her zaman güvenilir bir ortak aradıklarında müşterilerimizin ilk tercihi olmak için kendimizi geliştirmekteyiz. AYD Endüstriyel, olarak sadece Türkiye sınırları içerisinde değil jeopolitik konumumuzun verdiği avantaj sayesinde Balkan ülkeleri, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türki Cumhuriyetler gibi birçok farklı yerde de ürün ve hizmetlerimizi sağlayabilmekteyiz.

Şirketimiz Chemlube markasının Türkiye Distribütörlüğün yanında Bölgesel olarak Global ve Yerli Markaların Yetkili Bayiliğini üstlenmektedir.

MİSYONUMUZ

İşimize yaptığımız yatırım neticesinde kısa zamanda Türkiye'nin birçok iline endüstriyel yağ, kimyasal ürün tedariği ve teknik desteği sağlayan şirketi olduk. Müşterilerimizle sıcak ilişkiler kuruyor, tüm sorularına yanıt buluyoruz.

VİZYONUMUZ

İşimizi severek yapıyor olmamız, ailemize her gün yeni bir mutlu müşteri kazandırıyor. Hedefimiz, Türkiye'nin en fazla tercih edilen 20 endüstriyel yağ şirketlerinden biri olmak. 

Özverimiz, çalışma prensibimiz ve ileri görüşlülüğümüz bu başarıyı gerçek kılacaktır.

YATIRIMLARIMIZ

Sektördeki prestijini korumayı başaran AYD Endüstriyel, stok sistemli depoları, toptan satış şubeleri, uzman satış kadrosu ve teknik servis personelleri ile siz değerli müşterilerimizin her talebine çözüm üretmeyi tercih ediyor.

E-TİCARET ve PAREKENDE SATIŞLAR

Lubegross, AYD Endüstriyel iştiraki ile 2018 yılı itibariyle Madeni Yağ Toptan Market olarak Eskişehir Teksan Sanayi şubesi ile toptan ve parekende endüstriyel ve madeni yağlar satışlarına başlamıştır. Ayrıca www.lubegross.com madeni yağ online market olarak Türkiye geneline güçlü stok, hızlı tedarik ve ücretsiz kargo sloganı ile satışlarına devam etmektedir. Yüzlerce üründe indirimli fiyatlar sunmaktadır.

AYD Endüstriyel, İşletmenizi Düşünüyoruz...

AYD Endüstriyel MERK İştirakidir.

Hakkımızda: Hakkımızda

Güçlü Yenilikçi Yağlama ve Kimyasal Çözümleri

Soğutma sıvıları, Saf kesme yağları, Dişli yağları, Zincir yağları, Hidrolik yağlar, Kalıp Ayırıcılar, Komprasör yağları, Otomatik kartuş yağlayıcılar, Vakum pompası yağları ve Tüm Endüstriyel yağlar için Bize Ulaşın. Tel: 0222 236 01 17

Havacılık ve Savunma sanayi OEM  yağlayıcılar, Havacılık Onaylı Soğutma sıvıları, Özel Gresler, Military approved oils, Prosese yönelik özel yağlayıcılar, Montaj ve Demontaj pasteleri, Aerosol ürünler
Castrol, Klüber, Molykote, QuakerHoughton, Kyodo Yushi, LiquiMoly markalı yağlar için bize ulaşın.

yağ_ayd_reklam.jpg
Hakkımızda: Metin
bottom of page